درباره ولوو پنتا Volvo Penta

وقتی نیاز به قدرت و استقامت است کمپانی ولوو پنتا Volvo Penta راه موفقیت شماست. در این شرکت انحصاراً موتورهای فوق پیشرفته تولید می شود. دستگاه های دیزل ژنراتور ولوو که هم مقرون به صرفه ، هم نسبتا بی صدا با خروجی دود بسیار پایین و دوستدار محیط زیست هستند جزو بهترین و پر طرفدار ترین تامین کننده های دیزل مستقل ، برای تولید کننده های پکیج است.

نمایش جزئیات خدمات

سیستمهای CHP ،تولید همزمان برق و حرارت

چالش اصلی یکی از بزرگترین تامین کننده برق و گرمایش در فریبورگ آلمان تولید نیروی پاک و مقرون به صرفه است. در کنار فضای بسیار محدود سری ۴۰۰۰ MTU Onsite Energy نقش کلیدی را در این امر ایفا کرده است. شرکت محلی برق با همکاری گسترده MTU Onsite Energy برای ۵۳۰۰ شهروند این شهر زندگی راحت تری را رقم زده است.

نمایش جزئیات خدمات

درباره کامینز Cummins

با بیش از ۸۰ سال تجربه در تولید برق و دارا بودن شبکه توزیع برق در سراسر دنیا ، شرکت کامینز آماده تولید برق برای هر مصرف کننده ای با هر مقدار نیاز انرژی بوده و بسته به هر نوع نیاز پکیج های متفاوتی برای ارائه دارد: از تولید پیوسته ، تولید اولیه ، تولید پیکینگ ، استند بای، کمکی و حتی تا یک نیروگاه کامل.

نمایش جزئیات خدمات

برق اضطراری ساختمان های تجاری و عمومی

بسیاری از ساختمان های تجاری و عمومی نیاز بالایی به سامانه حرارتی و برق دارند. مدرسه ها، دانشگاه ها، مراکز ورزشی، مراکز اداری، مراکز خرید، سینماها و تئاترها عموما برق و حرارت خود را خارج از سامانه شهری تامین می کنند. کمپانی MTU Onsite Energy گزینه ی مقرون به صرفه تری را از نظر اقتصادی معرفی می کند. سیستم های تولید نیروی بنزینی همزمان این شرکت برق و حرارت بسیار قابل اعتمادی را از یک منبع معرفی می کند.

نمایش جزئیات خدمات

دستور العمل تعویض فیلر و لوازم مصرفی

به طور کلی استفاده صحیح و استاندارد از دستگاه های مکانیکی ، طول عمر دستگاه را افزایش می دهد. یکی از راهکارهای اساسی جهت بالا بردن طول عمر یک دستگاه دیزل ژنراتور ، تعویض به موقع لوازم مصرفی می باشد. استفاده از فیلتر های مرغوب و روغن مناسب میتواند عمر مفید و راندمان یک دستگاه را افزایش بدهد. از مواردی که اکیداً توصیه میگردد در دیزل ژنراتورها استفاده گردد ، مکمل سوخت گازوئیل و یا همان بیو دیزل می باشد.

نمایش جزئیات خدمات

تعاریف توان اضطرای ، پرایم و دائم

یک دستگاه دیزل ژنراتور بسته به شرایط استفاده مصرف کننده در ۳ حالت کلی مورد استفاده قرار می گیرد. ۱- استفاده دیزل ژنراتور در شرایط اضطراری. ۲- استفاده دیزل ژنراتور در شرایط پیوسته. ۳- استفاده دیزل ژنراتور در شرایط دائم.

نمایش جزئیات خدمات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *